Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Predaj pozemkov 54 918 m² v Brezne, časť Rohozná

Cena:
dohodou
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Brezno
Ulica: Rohozná
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 54918 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 39
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Sajreality Vám na predaj ponúka pozemky s rozlohou 54 918 m² v krásnej časti Rohozná mesta Brezno. Tieto pozemky sa nachádzajú v extraviláne katastrálneho územia Brezno a sú ideálne pre poľnohospodárske využitie alebo pre výstavbu hospodárskej usadlosti.

Vlastnosti pozemkov:

Rozloha: 54 918 m²

Slnečné pozemky s veľkým potenciálom.

Elektrika sa nachádza v blízkosti pozemkov, čo zabezpečuje jednoduchý prístup k elektrickej energii.

Tieto pozemky poskytujú ideálne prostredie pre ľudí, ktorí hľadajú priestor na rozvoj svojich poľnohospodárskych aktivít alebo na výstavbu svojej vlastnej hospodárskej usadlosti.

Nechajte sa očariť krásou prírody a možnosťami, ktoré dané pozemky ponúkajú. Pre viac informácií alebo na obhliadku nás neváhajte kontaktovať 0905 607 257.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cena za nehnuteľnosť je konečná, vrátane províze, právneho servisu, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb.

Sme členom Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska (NARKS). U nás máte istotu nestrannosti pri prevode nehnuteľnosti, poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť. spravíme Vám profesionálnu obhliadku.Vieme Vám zabezpečiť aj bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami.

Maklér:

makler
Maklér:Ivan Jorčík
Telefón:0905607257
E-mail:jorcik-ZVNC-sajreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.