Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Predaj rekreačného objektu v obci Valaská-časť Piesok

Cena:
350 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Valaská
Ulica: Strojárenská
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 31
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

 Ponúkame na predaj veľký rodinný dom v atraktívnom prostredí Nízkych Tatier, v obci Valaská, časť Piesok.Poloha domu- nachádza sa pri hlavnej trase Čertovica-Podbrezová, v blízkosti Bystrianskej jaskyne, lyžiarskych stredísk Mýto pod Ďumbierom, či Tále, kde nájdete aj 18-jamkové golfové ihrisko Grey Bear.Je to oblasť cestovného ruchu s medzinárodným významom a to hlavne spojením dvoch lyžiarskych stredísk Jasná Nízke Tatry- Chopok juh - Kosodrevina a Chopok sever - Jasná.Vzhľadom na dobrú polohu a dobrý prístup je nehnuteľnosť vhodná na komerčné využitie a to hlavne pre služby v oblasti cestovného ruchu.Hlavná budova domu sa skladá z troch nadzemných podlaží so samostatným vstupom, plus prístavby tiež vhodnej na bývanie.Súčasťou pozemku je samostatne stojaca garáž, plus parkovisko pre minimálne 5 áut.  Dom sa využíval na bývanie a dlhoročné podnikanie-ubytovacie služby v súkromí/pre väčšie skupiny.

Cena za nehnuteľnosť je konečná, vrátane províze, právneho servisu, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb.

Sme členom Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska (NARKS). U nás máte istotu nestrannosti pri prevode nehnuteľnosti, poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť. spravíme Vám profesionálnu obhliadku.Vieme Vám zabezpečiť aj bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami.

Maklér:

makler
Maklér:Ivan Jorčík
Telefón:0905607257
E-mail:jorcik-ZVNC-sajreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.