Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Predaj rodiného domu v k.ú. Nemecká, časť Dubová.

Cena:
89 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Nemecká
Ulica: 1.mája
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 571 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 23
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom v Nemeckej, časti Dubová. Rodinný dom sa nachádza mimo hlavnej cesty, na peknom rovinatom pozemku. Zastavaná plocha má 291 m2,záhrada má 280 m2, je tu aj samostatná garáž. Na prízemí je kuchyňa, izba, dielňa, sociálne zariadenie, kotolňa. Na poschodí sa  nachádzajú tri izby + kúpeľňa + sklad + schodište do podkrovia. V podkroví sa nachádza jedna izba (manzartka). Podkrovie je možné upraviť ako obytné. Dom je vykurovaný plynovým kotlom. V prípade rýchleho jednania možná dohoda o cene !

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cena za nehnuteľnosť je konečná, vrátane províze, právneho servisu, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb.

Sme členom Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska (NARKS). U nás máte istotu nestrannosti pri prevode nehnuteľnosti, poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť. spravíme Vám profesionálnu obhliadku.Vieme Vám zabezpečiť aj bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami.

Maklér:

makler
Maklér:Ivan Jorčík
Telefón:0905607257
E-mail:jorcik-ZVNC-sajreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.