Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Predaj pozemku o výmere 1531 m2 vhodného na výstavbu v lokalte Mýto pod Ďumbierom

Cena:
63 940,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Mýto pod Ďumbierom
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 1531 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: na pozemku
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 21
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v Mýte pod Ďumbierom s celkovou rozlohou 1531m2. Pozemok stojí pri ceste, elektrika je na pozemku. V blízkosti sa nachádza obchod aj zastávka autobusu. Lyžiarske stredisko je dostupné do 5 minút, golfové ihrisko či lyžiarske stredisko na Chopku do 20 minút autom.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cena za nehnuteľnosť je konečná, vrátane províze, právneho servisu, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb.

Sme členom Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska (NARKS). U nás máte istotu nestrannosti pri prevode nehnuteľnosti, poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť. spravíme Vám profesionálnu obhliadku.Vieme Vám zabezpečiť aj bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami.

Maklér:

makler
Maklér:Ivan Jorčík
Telefón:0905607257
E-mail:jorcik-ZVNC-sajreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.