Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Predaj pozemku určeného na výstavbu rodinného domu o výmere 735 m2 v lokalite Brezno - Podkoreňová

Cena:
35,00 €/m2
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Brezno
Ulica: Podkoreňová
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 735 m2
Vodovod: pri pozemku
Umiestnenie Elektriny: pri pozemku
Umiestnenie Plynu: pri pozemku
Umiestnenie kanalizácie: pri pozemku
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 17
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Sajreality Vám ponúka na predaj pozemok o rozlohe 735 m2 vhodný na výstavbu rodinného domu v lokalite Brezno - Podkoreňová. Vedľa pozemku je vybudovaná nová cesta.  K pozemku je možnosť pripojenia na inžinierske siete - voda, elektrika, plyn, kanalizácia. Pripravuje sa vybudovanie chodníka na prepojenie lokality s mestom. V blízkosti sa nachádza autobusová zastávka. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cena za nehnuteľnosť je konečná, vrátane províze, právneho servisu, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb.

Sme členom Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska (NARKS). U nás máte istotu nestrannosti pri prevode nehnuteľnosti, poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť. spravíme Vám profesionálnu obhliadku.Vieme Vám zabezpečiť aj bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami.

Maklér:

makler
Maklér:Ivan Jorčík
Telefón:0905607257
E-mail:jorcik-ZVNC-sajreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.