Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Predaj pozemku na výstavbu rekreačnej chaty, 1400 m2, Krpáčovo - okres Brezno

Cena:
30,00 €/m2
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Horná Lehota
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 1400 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 12
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Sajreality Vám ponúka na predaj pozemok o rozlohe 1400 m2 vhodný na výstavbu rekreačnej chaty v lokalite Krpáčovo, okres Brezno.  Pozemok sa nachádza v extraviláne kat. územia Horná Lehota, časť Krpáčovo a vedie k nemu prístupová cesta. V blízkosti sa nachádza aj vodná nádrž. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cena za nehnuteľnosť je konečná, vrátane províze, právneho servisu, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb.

Sme členom Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska (NARKS). U nás máte istotu nestrannosti pri prevode nehnuteľnosti, poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť. spravíme Vám profesionálnu obhliadku.Vieme Vám zabezpečiť aj bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami.

Maklér:

makler
Maklér:Ivan Jorčík
Telefón:0905607257
E-mail:jorcik-ZVNC-sajreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.