Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Predaj areálu o výmere 6061 m2 v intraviláne Brezno - Padličkovo

Cena:
350 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Brezno
Ulica: Padlíčkovo
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 6061 m2
Vodovod: na pozemku
Umiestnenie Elektriny: na pozemku
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 11
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Sajreality Vám ponúka na predaj areál v intraviláne v lokalite Brezno - Padličkovo vhodný na zriadenie prevádzky. V areáli sa nachádza hlavná budova o rozmere 336 m2 (polovica budovy je podpivničená), drevený prístrešok o rozmere 154 m2 využívaný ako sklad prípadne na parkovanie vozidiel, samostatne stojaca klenbová pivnica o rozmere 31 m2, spevnená plocha o rozmere 667 m2. Stavby sú vedené ako polyfunkčný objekt. K pozemkom vedie prístupová cesta. Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete. Budovy sú vhodné na skladové či firemné priestory.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cena za nehnuteľnosť je konečná, vrátane províze, právneho servisu, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb.

Sme členom Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska (NARKS). U nás máte istotu nestrannosti pri prevode nehnuteľnosti, poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť. spravíme Vám profesionálnu obhliadku.Vieme Vám zabezpečiť aj bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami.

Maklér:

makler
Maklér:Ivan Jorčík
Telefón:0905607257
E-mail:jorcik-ZVNC-sajreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.