Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Predaj 1038 m2 slnečného pozemku, Beňuš- okres Brezno

Cena:
20 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Beňuš
Ulica:
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 1038 m2
Vodovod: na pozemku
Umiestnenie Elektriny: na pozemku
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 5
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Sajreality Vám na predaj ponúka trávnatý pozemok o rozlohe 1038 m2. Pozemok sa nachádza v novej stavebnej lokalite v obci Beňuš, so skvelou dostupnosťou do okresného mesta Brezno. Prístup k pozemku je bezproblémový vďaka asfaltovej ceste. Krásny, slnečný, južne orientovaný, vhodný na výstavbu rodinného domu. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cena za nehnuteľnosť je konečná, vrátane províze, právneho servisu, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb.

Sme členom Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska (NARKS). U nás máte istotu nestrannosti pri prevode nehnuteľnosti, poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť. spravíme Vám profesionálnu obhliadku.Vieme Vám zabezpečiť aj bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami.

Maklér:

makler
Maklér:Ivan Jorčík
Telefón:0905607257
E-mail:jorcik-ZVNC-sajreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.