Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Predaj pozemku, 3766 m2, Beňuš- okres Brezno

Cena:
25 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Beňuš
Ulica:
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 3766 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: pri pozemku
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: nie je
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 4
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Sajreality Vám na predaj ponúka rovinatý, trávnatý pozemok o rozlohe 3766 m2. Pozemok sa nachádza mimo zastavaného územia za obcou Beňuš, len pár minút od okresného mesta Brezno. Tichá, kľudná oblasť, ktorá je vhodná na rekreáciu, farmárčenie či chov koní. Prístup k pozemku je bezproblémový vďaka asfaltovej ceste a len posledých 100 m tvorí poľná cesta. V blízkosti sa nachádza hospodárska usadlosť a neďaleko pozemku preteká rieka Hron. Inžinierske siete voda, elektrická energia, plyn sa nachádzajú pri pozemku. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cena za nehnuteľnosť je konečná, vrátane províze, právneho servisu, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb.

Sme členom Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska (NARKS). U nás máte istotu nestrannosti pri prevode nehnuteľnosti, poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť. spravíme Vám profesionálnu obhliadku.Vieme Vám zabezpečiť aj bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami.

Maklér:

makler
Maklér:Ivan Jorčík
Telefón:0905607257
E-mail:jorcik-ZVNC-sajreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.